שאלות נפוצות


   
 

כל המוצרים באתר הינם מקוריים! לא חיקויים, לא זיופים! פשוט בלי עמלות מיותרות...

רבים שואלים אותנו איך זה שאנחנו כל כך זולים?
טוב ששאלתם! הרי אלו אותם מוצרים שאתם מכירים, רק במחירים יותר טובים. מרבית הלקוחות שרוכשים פעם אחת באתר חוזרים אליו שוב, פשוט כי הבינו שאין שום סיבה לשלם כל כך הרבה לרשתות הפארם שגובות מחירים בשמיים על אותו מוצר בדיוק.

אז איך זה עובד אתם שואלים? פשוט מאוד: אנחנו עובדים עם מספר ספקים מחו"ל, לא דרך היבואנים בישראל. זה חוסך לכם פעמיים עמלות תיווך: אתם לא משלמים עמלה ליבואן בישראל שבדרך כלל גוזר קופון נאה, ואתם לא משלמים עמלה לרשתות הפארם כי המוצר נמכר ישירות דרך האתר. הבנתם כמה זה פשוט? הבנתם כמה זה משתלם? הצטרפו עכשיו לאלפים שכבר התחילו במהפיכה!

ומה לגבי העלויות שלנו?  כפי שבוודאי אתם מבינים, לחנות באינטרנט אין עלויות שכירות של עשרות דולרים למטר בקניונים יוקרתיים, אין עלויות של עשרות עובדים בכל סניף, וככה יוצא שאתם יכולים לקבל את המוצר האהוב עליכם, מבלי לשלם עליו מחיר אסטרונומי.

האם תמיד אנחנו הכי זולים? למען האמת לא תמיד. מומלץ לעשות סקר שוק, ולקבל החלטה מושכלת. איננו יכולים תמיד להתחייב על המחיר הזול ביותר. יחד עם זאת, אנו כן יכולים להתחייב על שירות מעולה, משלוח מהיר, ועל חווית קנייה שתשמחו לחזור עליה שוב ושוב.

 

חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית  
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT