אודותינו


אתר Perfume Com (בבעלות אלי פארם יבוא ושיווק 2010 בע"מ), מתמחה ביבוא ושיווק בשמים של כל מותגי היוקרה עבור חנויות וצרכנים פרטיים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

החברה החלה את פעילותה לפני כ-15 שנה מתוך השקפה יחודית המניחה כי ניתן לשווק בשמים, לכל סוגי הלקוחות, במחירים הוגנים על ידי ביטול פערי התיווך הגבוהים על מכירתם של מוצרי פרפומריה. אנו גאים להגדיר עצמנו כמומחים בכל הנוגע ליבוא ושיווק בשמים מבירות הפרפומריה העולמיות הממוקמות בארצות הברית ובאירופה.
 
ניחוח החיסכון – שיווק בשמים ישיר, מהיבואן לצרכן.
היתרון הגדול ביותר, עבורך הצרכן, הינו החסכון הניכר בעלות הבשמים הנובע באופן ישיר מהחסכון בעלויות התיווך.
 על ידי רכישת בשמים, ישירות מהיבואן, תוכלו גם אתם לרכוש את כל הבשמים המובילים של מותגי היוקרה במחיר ללא תחרות!
אצלנו תוכלו למצוא כבר עכשיו מותגי פרפומריה מקוריים ויוקרתיים, בזמינות גבוהה – המובילים בעולם במחירים תחרותיים במיוחד,ישירות מהיבואן.
 
בין לקוחות החברה...
בין קהל לקוחות החברה המרוצים, ניתן למצוא:
בתי מרקחת
מוסדות
חנויות בוטיק
פרפומריות
ועוד...

 Perfume Comמתמחה בשיווק בשמים בסיטונאות, בעיקר לחנויות ופרפומריות, אך גם גורמים פרטיים יוכלו להתרשם ממבחר המוצרים העצום שברשותנו ולרכוש בשמים, במחירים נוחים ואטרקטיביים, בתיאום מראש.
 
למה לשלם יותר עבור בשמים?

בואו גם אתם והצטרפו כבר היום לקהל לקוחותינו המרוצים שכבר הבינו כי ניתן בקלות לרכוש בשמים במחירים משתלמים וללא צורך בתשלום דמי תיווך, שאותם למעשה גובים המשווקים.

צרו קשר כבר עכשיו, ותוכלו גם אתם, תוך זמן קצר, לחסוך באופן ניכר בעלויות רכישתם של בשמים ולהנות ממגוון עצום, זמינות גבוהה של המוצרים על המדפים וכמובן שירות אדיב ומקצועי.
צוות Perfume Com, לשירותכם: 050-2266072(אלי)
 


חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית  
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT